Ekran fleksibël me ngjyra RGB Lidhje me Bluetooth që komandohet me aplikacion në celular

2500 L

Përdorni aplikacionin celularë për të kontrolluar ekranin LED; Lehtë për t’u lidhur me Bluetooth për të treguar atë që dëshironi të shfaqni në ekranin LED.
I përshtatshëm për ekspozitë, shfaqje tregtare, festa, klub nate, hotele, Ideale për mesazhe, njoftime dhe reklama;

SKU: ekran.led.rgb Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

2 stok

Specifikimet

Mënyra e furnizimit me energji elektrike: bateri litium
Tensioni i punës: DC2.4-4.2V
Kapaciteti i baterisë: 450 mA
Madhësia e ekranit: 32mm*153mm
Ngjyra e ekranit: e bardhë-kuqe-blu-jeshile
Rezolucioni i ekranit: 12*48
Koha e punës: E ngarkuar plotësisht për 6-8 orë
Parimi i punës: Kontrolli i aplikacionit Bluetooth
Metoda e kontrollit: APP celular / Bluetooth 4.0
Temperatura e punës: -25 ° C ~ 70 ° C
Kërkesat e sistemit: Android4.3/IOS7.0 ose më lart
Mënyra e karikimit: mikro USB
Pesha e produktit: 35 g (përfshirë baterinë)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Ekran fleksibël me ngjyra RGB Lidhje me Bluetooth që komandohet me aplikacion në celular”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *