18650 SMD Mbajtëse një baterie SMT Kuti me kunja bronzi

150 L

Përdoret gjerësisht në shumë pajisje të vogla dhe produkte dixhitale.
ROHS / REACH standardet mjedisore të BE-së, 6P pa o-benzen, UL94V-0 rezistent ndaj flakës

SKU: 18650-v1 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Modeli: Bateri 18650
Materiali i guaskës: ABS zjarri, rezistent ndaj flakës, temperaturë e lartë, shumëllojshmëri ngjyrash dhe materiale të tjera për zgjedhje.
Susta metalike: lyerje me nikel prej çeliku të karbonit nga testi i spërkatjes së kripës NCAA, susta prej çeliku inox.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “18650 SMD Mbajtëse një baterie SMT Kuti me kunja bronzi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *