18650 SMD Mbajtëse dy baterish me lidhje paralele SMT Kuti me kunja bronzi

250 L

Përdoret gjerësisht në shumë pajisje të vogla dhe produkte dixhitale.

SKU: 18650-v2 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Modeli: Bateri 18650
Numri i baterive: 2
Përmasat: 77.7X40.21X21.54 mm
Materiali: ABS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “18650 SMD Mbajtëse dy baterish me lidhje paralele SMT Kuti me kunja bronzi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *