Mini Mikro Turbinë me Erë Gjenerator Alternator AC 12V Cilësi e Lartë

800 L

Model shkollor i mjeteve mësimore me energji elektrike trefazore

SKU: eregjenerator-01 Kategori: Etiketa: , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Materiali: Metal dhe Plastikë
Ngjyra: Shikoni fotot
Specifikimet:
Madhësia e motorit:
Rotori D28.5mmx10mm
Pllaka fiksuese 30mm x 30mm
Madhësia e boshtit: D3mm x H31.5mm
Tensioni: 3-24V
Rryma: 0.1A-1A
Shpejtësia e vlerësuar: 300-6000 rrotullime
Fuqia e vlerësuar: 0,5-12 W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini Mikro Turbinë me Erë Gjenerator Alternator AC 12V Cilësi e Lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *