220V Jonizues Gjeneratori i joneve negative Pastrues i ajrit

500 L

Një gjenerator i joneve negative është një pajisje që përdor tension të lartë për të jonizuar molekulat e ajrit.
Jonet negative, ose anionet, janë grimca me një ose më shumë elektrone shtesë, që i japin grimcës një ngarkesë negative neto.
Jonizuesit e ajrit përdoren për të eliminuar shfaqjen e infeksioneve bakteriale të shkaktuara nga ajri dhe për të reduktuar grumbullimin e elektricitetit statik në elektronikë.

SKU: jonizues220vi3 Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:

Lloji: me një kokë
Modeli: XHJ-A22F
Furnizimi me energji elektrike: Energjia e makinës
Zona e aplikueshme: 11㎡-20㎡
Vëllimi i pastruesit të ajrit: 50 m³ / orë
Tensioni i hyrjes: AC220V
Tensioni i daljes: DC-3.5KV0.5KV
Përqendrimi negativ i joneve: ≧ 6×106 PCS / cm³ (Testi në 100 mm)
Rezistenca e izolimit: ≥40MΩ (500V DC)
Forca dielektrike: AC3000V 50Hz 5mA
Fuqia e vlerësuar: ≤1W
Rryma hyrëse: ≤10mA
Përqendrimi i ozonit: < 0.05 PPM
Temperatura e punës: -10 ℃ ~ 50 ℃
Lagështia e punës: 35% ~ 85%
Temperatura e ruajtjes: -20 ℃ ~ 50 ℃
I / P: AC200-240V
O / P: -DV2.0 ~ 6.0KV
Materiali: ABS + Linja Silikoni
Përmasat: 28x15x18mm / 1.10×0.59×0.71” (përafërsisht)
Ngjyra: E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “220V Jonizues Gjeneratori i joneve negative Pastrues i ajrit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *