Mini 5V Jonizues Gjeneratori i joneve negative Pastrues i ajrit

600 L

Një gjenerator i joneve negative është një pajisje që përdor tension të lartë për të jonizuar molekulat e ajrit.
Jonet negative, ose anionet, janë grimca me një ose më shumë elektrone shtesë, që i japin grimcës një ngarkesë negative neto.
Jonizuesit e ajrit përdoren për të eliminuar shfaqjen e infeksioneve bakteriale të shkaktuara nga ajri dhe për të reduktuar grumbullimin e elektricitetit statik në elektronikë.

SKU: jonizues5vi2 Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:

Tensioni i hyrjes: DC 5V
Materiali: ABS dhe linja silikoni
Madhësia: app.14x24x10mm/0.55×0.94×0.39in
Ngjyra: Siç tregohet në foto

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini 5V Jonizues Gjeneratori i joneve negative Pastrues i ajrit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *