Moduli i sensorit të monitorit të EKG të pulsit të zemrës Matja fiziologjike

1000 L

Aplikimet:

– Monitorimi i rrahjeve të zemrës në fitnes dhe sport
– EKG portative
– Monitor shëndetësor në distancë
– Pajisjet periferike të lojës
– Mbledhja e sinjalit të bioelektricitetit

SKU: ecg-1 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

– Miraton filtrin e kalimit të lartë me dy pole për të eliminuar artefaktet e lëvizjes dhe potencialin e gjysmë qelizës së elektrodës
– Miraton një përforcues operacional që është pa kufizime për të ndërtuar një filtër me kalim të ulët trepolësh, duke eliminuar zhurmat shtesë
– Gama e vlerësuar e temperaturës: 0—-70 gradë
– Gama e temperaturës së punës: -40—–85 gradë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Moduli i sensorit të monitorit të EKG të pulsit të zemrës Matja fiziologjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *