Gjurmuesi i gjetësit të çelësit Alarmi i kontrollit të tingullit anti-humbje

300 L

Gjeni me lehtësi çelësin tuaj ose ndonjë send tjetër.
Fishkëllini ose bërtisni brenda 7 metrave për ta bërë atë të bie dhe të pulsojë.
Vjen me një unazë zinxhiri dhe bateri të instaluar.
Me çelësin ON/OFF, telekomandë me zë.
I vogël në madhësi, i lëvizshëm dhe i përshtatshëm.

SKU: gjejceles1 Kategori: Etiketa: , , , ,

5 stok

Specifikimet:

Karakteristika: Bilbili, Pishtari LED, Tastiera, Bip
Materiali: plastikë dhe metal
Madhësia: 5.5*3*1.5cm
Ngjyra: e bardhë,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gjurmuesi i gjetësit të çelësit Alarmi i kontrollit të tingullit anti-humbje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *