GY-NEO6MV2 Modul i ri GPS NEO-6M NEO6MV2 me kontroll fluturimi EEPROM MWC APM2.5 Antenë e madhe për arduino

600 L

Përshkrim:
Moduli GPS NEO-6M me antenë dhe EEPROM të integruar. Ky modul është i pajtueshëm me APM2 dhe APM2.5 dhe EEPROM mund të ruajë të gjitha të dhënat tuaja të konfigurimit.

SKU: GPS NEO-6M Kategori: Etiketa: , , , ,

Specifikimet:

Tensioni: 3.3 V-5 V
Madhësia: 36 mm * 24 mm
Ndërfaqja: RS232 TTL
Fuqia: 3-5V
Shpejtësia e parazgjedhur e baudit: 9600 bps Pa bateri (nuk është e sigurt me postë ajrore) Modeli i baterisë është MS621FE, Nevojë për saldim
Ju mund ta shkarkoni programin e testimit direkt nga faqja zyrtare e internetit (shkarkimi i versionit të u-center 6.31 (kërkohet lidhja me internetin për instalim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “GY-NEO6MV2 Modul i ri GPS NEO-6M NEO6MV2 me kontroll fluturimi EEPROM MWC APM2.5 Antenë e madhe për arduino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *