Matës i Energjisë së Fuqisë AC 50-300V Matësi i energjisë elektrike me funksion të rivendosjes 0-100A KWS-AC300

2500 L

Një matës i energjisë elektrike, njehsor elektrik, njehsor energjie ose njehsor kilovat-orë është një pajisje që mat sasinë e energjisë elektrike të konsumuar nga një vendbanim, një biznes ose një pajisje me energji elektrike. Matësi elektrik ose matësi i energjisë mat fuqinë totale të konsumuar gjatë një intervali kohor.

SKU: KWS-AC300 Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

KWS-AC300

1.Tensioni: AC50-300V
2.Rryma: 0-100A
3.Fuqia: 0-30KW
4.Kapaciteti: 0.01-19999Kwh
5.Koha: 0-200H
6. Temperatura: -10 ° C deri në 99 ° C
7. Paketa përfshin: 1*1 x Metër, 1 x 100A shunt/Spirale CT, 1* Manual përdorimi

Funksionet
1.Rryma e tensionit, fuqia, Energjia elektrike aktuale, energji elektrike kumulative
2. Energjia elektrike dhe ndezja kanë fuqinë e pakësimit të kujtesës
4. Frekuenca e vlerësuar 45-65Hz

Përdorimi

Klikoni butonin MENU në panel për të parë energjinë elektrike aktuale dhe energjinë elektrike kumulative. Metoda e rivendosjes së energjisë elektrike dhe kohës: Shtypni dhe mbani butonin MENU për 5 sekonda, numri në zonën e kohës do të pulsojë, më pas klikoni butonin për të zgjedhur kohën, energjinë elektrike aktuale dhe rivendosjen e energjisë elektrike kumulative. Kur numri pulson, klikoni dy herë butonin për ta rivendosur. Shtypni dhe mbani butonin për 5 sekonda për të ruajtur cilësimet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Matës i Energjisë së Fuqisë AC 50-300V Matësi i energjisë elektrike me funksion të rivendosjes 0-100A KWS-AC300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *