Kit mësimor për të ndërtuar një alarm të temperaturës akusto-optik

400 L

Ky komplet është shumë intuitiv dhe është një mjet shumë i mirë për të mësuar saldimin me havi, sportelet, kryqëzimet dhe kontrollorët e dritave. Në të njëjtën kohë, kompleti ka efekte të shkëlqyera mësimore, është shumë interesant dhe praktik dhe është gjithashtu materiali i preferuar për fillestarët për të filluar dhe mësuar elektronikën.

SKU: kitakustiktemp Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Kompleti përmban një grup të plotë komponentësh, pllaka qarku, vizatime mbështetëse dhe lista përbërësish.
Madhësia e dërrasës: 5 * 3.5cm; Tensioni i furnizimit me energji elektrike: DC 5V; Pesha: 10g

(Shënim: Kompleti nuk është një produkt i përfunduar dhe duhet të saldohet dhe instalohet nga klienti!)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit mësimor për të ndërtuar një alarm të temperaturës akusto-optik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *