Kit mësimor për të ndërtuar një yll me pesë cepa LED me ndryshim ndriçimi

400 L

Ky komplet është shumë intuitiv dhe është një mjet shumë i mirë për të mësuar saldimin me havi, sportelet, kryqëzimet dhe kontrollorët e dritave. Në të njëjtën kohë, kompleti ka efekte të shkëlqyera mësimore, është shumë interesant dhe praktik dhe është gjithashtu materiali i preferuar për fillestarët për të filluar dhe mësuar elektronikën.

SKU: kit.led.zemer0.1 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Tensioni i furnizimit me energji elektrike: DC 4-6V

LEDi ndryshon gradualisht nga drita në errësirë, dhe më pas nga drita në errësirë, duket sikur merr frymë.

(Shënim: Kompleti nuk është një produkt i përfunduar dhe duhet të saldohet dhe instalohet nga klienti!)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit mësimor për të ndërtuar një yll me pesë cepa LED me ndryshim ndriçimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *