Llambë UV me spektër të plotë 220V me dritë hidroponike të rritjes së bimëve

600 L

Spektër i plotë që është i nevojshëm për bimët që rriten dhe lulëzojnë (nga mbjellja deri në korrje).

Bimët pëlqejnë Green 525nm dhe duken më të shëndetshme dhe të gjelbër.

SKU: leduv-1 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifimet:

Artikulli: Llamba për rritjen e bimëve
Çipat LED: 2835 SMD
Sasia LED:80Led
Tensioni i hyrjes: AC 220 V
Jetëgjatësia: 50000 orë
Lloji i bazës: E27

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Llambë UV me spektër të plotë 220V me dritë hidroponike të rritjes së bimëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *