Çelës automatik me sensor ndriçimi për drita AC 220V 10A

500 L

Çelësi automatik në mungesë drite aktivizohet duke ndezur dritën, në të kundërt ai çaktivizohet. Kurseni energi dhe kryeni automatikisht ndezjen e dritave kur bie nata.

SKU: sensor-celes220 Kategori: Etiketa: , , , ,

2 stok

Përshkrim:

1. Për të ndezur ose fikur dritën ditën dhe natën automatikisht
2. Mos e instaloni njësinë e kontrollit në një vend jashtëzakonisht të errët gjatë ditës.
3. Përdoret gjerësisht: dritat e rrugës, autostrada, fabrika, kopshte, portet, aeroportet, ferma, parqet, shkollat dhe vende të tjera. Gjithashtu mund të përshtatet në llambat diellore dhe fenerë, ose makina, motoçikleta, makina elektrike dhe tension të tjera të furnizimit me energji elektrike është 220V llamba dhe fenerë ose pajisje
4. Lehtë për t’u instaluar dhe i përshtatshëm për t’u përdorur
5. Modeli:AS-10-220
6. Tensioni i hyrjes: DC ose AC 220V
7. Rryma maksimale e ngarkesës: 10A
8. Madhësia: (përafërsisht) 5 x 4,2 x 3,5 cm/1,96″x1,65″x1,37″
9. Frekuenca:50-60Hz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Çelës automatik me sensor ndriçimi për drita AC 220V 10A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *