Detektor dixhital i ushqimit për kuzhinën e shtëpisë Greentest 2F për mish, fruta dhe perime

13000 L

Greentest 2F e bardhë me 2 sonda, është një detektor dixhital nitrat portativ për fruta, perime dhe mish. E zhvilluar duke përdorur teknologjinë më të fundit të testimit të nitratit, pajisja inovative Greentest 2F ju lejon të përcaktoni shpejt dhe saktë cilësinë e 64 frutave dhe perimeve më të konsumuara, si dhe të të gjitha llojeve të mishit.
Me vetëm një klikim Greentest 2F mund t’ju tregojë nivelin e nitrateve të frutave, perimeve dhe mishit tuaj dhe nëse është i sigurt për t’u ngrënë.

SKU: greentest-1 Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

1 stok

Specifikimet teknike:

Gama e matjes së nitratit: 0 – 9999 mg/kg;
Koha e matjes: ~3 sek;
Marzhi i gabimit të matjes: < 10%;
Burimi i energjisë: bateri Li-Ion;
Kapaciteti i baterisë: 720 mAh;
Burimi shtesë i energjisë – USB;
Rryma e ngarkimit USB: 310 mA;
Gama e tensionit të energjisë: 5V;
Koha e përdorimit deri në 20 orë **;
Dimensionet: 122 х 52 х14 mm;
Pesha – 85 g.
Rezolucioni i ekranit me ngjyra TFT: 320 х 240;
Temperatura e funksionimit: 0 – +60 °С.

SHËNIM:

*Rritja e numrit të vëzhgimeve çon në një saktësi më të madhe të rezultateve.
**Koha e përdorimit e specifikuar për cilësimet e paracaktuar të pajisjes dhe kapacitetin e baterisë prej 720 mAh.
***Detektori është me menu dhe në gjuhën shqipe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Detektor dixhital i ushqimit për kuzhinën e shtëpisë Greentest 2F për mish, fruta dhe perime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *