Llambë portative USB 5V LED Mini Dritë libri për kampingun etj

300 L

Dritë portative LED, kjo dritë është e vogël në madhësi, është e përshtatshme për t’u mbajtur në tavolinë, pranë shtratit ose jashtë; nuanca e butë e dritës shmang shqetësimin e dritës direkte LED dhe mbron në mënyrë efektive shikimin. Trupi i llambës së përkulshme është i përshtatshëm për një sërë skenarësh përdorimi, dhe ndërfaqja USB e kompjuterit është gjithashtu e disponueshme.

SKU: led-mini.pc Kategori: Etiketa: , , , , ,

3 stok

Specifikimet:

Materiali i produktit: PVC
Ngjyra e produktit: E bardhë, e zezë
Ngjyra e lehtë: E bardhë e ftohtë
Madhësia e produktit: 170x18mm/6.69×0.71”
Ndërfaqja: usb
Nëse errësohet: Jo
E ringarkueshme: Jo

Shënim: Ngjyra e produktit e rastësishme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Llambë portative USB 5V LED Mini Dritë libri për kampingun etj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *