5 Konektor me 2 lidhje, 15cm i gjatë me kunja mashkull në femër dhe tela me ngjyra

150 L

5 copë, konektor me 2 lidhje, 15cm i gjatë me kunja mashkull në femër dhe tela me ngjyra

SKU: konektor.mashkull.femer.2lidhje.15cm Kategori: Etiketa: , ,

2 stok

I përdorshmë për të instaluar lehtë.

Temperatura e punës .: -40 deri në 60 gradë
Materiali: PVC
Ngarkesa maksimale e rrymës: 5A

Voltazhi maksimal: 24V
gjatësia: 2 X 15cm
Përdoret për: shirita LED, dritë LED nëntokësore, dritë LED rrip, ose për projekte të ndryshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “5 Konektor me 2 lidhje, 15cm i gjatë me kunja mashkull në femër dhe tela me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *