5 copë EMF Neutralizues Mburoja kundër rrezatimit të pajisjeve elektronike

350 L

Frekuenca elektromagnetike (EMF) dhe rrezatimi elektromagnetik (EMR) i emetuar nga pajisjet elektronike janë të dëmshme për qelizat tona nervore. Kur një jon pozitiv është i pranishëm, mburoja jonë kuantike e anionit magnetik neutralizon jonin pozitiv (EMF / EMR); në mënyrë efektive mohon dhe neutralizon EMF dhe EMR.

SKU: emf.5cop Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

3 stok

Emri i produktit: Ngjitëse për mbrojtjen nga rrezatimi

Materiali: Film funksional PET vetëngjitës

Ngjyra e bardhë

Trashësia: rreth 2~6mm

Madhësia: përafërsisht. 49*33mm

Sasia: 5 copë

Fusha e aplikimit: Përdoret për gratë shtatzëna, fëmijët, të moshuarit, pacientët.
Njerëzit që përdorin rregullisht telefona celularë, kompjuterë dhe pajisje elektronike.
Njerëzit që përdorin rregullisht tableta, Kindle, kompjuterë, kondicionerë, frigoriferë, furra me mikrovalë, printera, lavatriçe dhe pajisje për automatizimin e zyrës.
Njerëzit që jetojnë ose punojnë pranë tensionit të lartë, nënstacionit, radios, stacionit të radarit dhe kullës së transmetimit elektromagnetik.

Lehtë për t’u përdorur: Mund të ngjitni lehtësisht ngjitëse EMR në anën e pasme të telefonit tuaj dhe pajisjeve të tjera elektronike. Mund ta vendosni në telefonin tuaj dhe në çdo pajisje tjetër elektronike. Është një pajisje portative mbrojtëse EMF që mund ta mbani me vete!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “5 copë EMF Neutralizues Mburoja kundër rrezatimit të pajisjeve elektronike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *