10W Qi Karikues Wireless për telefona dhe pajisje me karikim wireless

600 L

KARKIKIM I SHPEJTË I PAJISJEVE WIRELESS: Modaliteti i karikimit të shpejtë 10 W është i përputhshëm vetëm me Samsung Galaxy S9/S9 Plus/S8/S8 Plus/Note 9/Note 8/Note 5/S6 Edge/S7/S7 Edge dhe Galaxy Note të tjerë dhe Galaxy S më të lartë produkte të serisë, Karikimi i shpejtë 7,5 W është i përputhshëm për iPhone X/XS/XS MAX/XR, iPhone8/8 plus, (pajisjet e tjera të aktivizuara me Qi do të karikojnë me shpejtësi standarde të karikimit me valë).

SKU: karikues.wireless10w Kategori: Etiketa: , , , ,

2 stok

Karakteristikat kryesore:

– Distanca e sensorit të karikimit është 8 mm dhe më pak. Mbështet karikimin me kasë.
– I përshtatshëm për telefonat celularë dhe pajisje me funksion të karikimit me valë.

Specifikimet:

Tensioni i hyrjes: 5V / 2A
Rryma e daljes: 10 W
Materiali: ABS + PC
Ngjyra: E zezë, e bardhë, e kuqe, blu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “10W Qi Karikues Wireless për telefona dhe pajisje me karikim wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *