V2 Mini Pompë uji zhytëse Pompë me motor brushless me zhurmë të ulët 120L/H DC 3-6V

400 L

Pompë pa furnizim me energji elektrike, kjo pompë uji është një pompë dc, tension pompë 3v, me DC3 – deri në 6v.
(nuk mund të përdoret drejtpërdrejt me tension 220 v ac)

SKU: 3vdcpompV2 Kategori: Etiketa: , ,

S’ka stok

Tensioni DC: 3-6V

Rryma e punës: 130-220 mA

Fuqia: 0.4-1.5W

Ngritja maksimale: 40-110cm / 15,75″-43,4″

Shpejtësia e rrjedhjes: 80-120 L/H

Diametri i jashtëm i daljes së ujit: përafërsisht. 7,5 mm / 0,3″

Diametri i brendshëm i daljes së ujit: përafërsisht. 4,7 mm / 0,18″

Diametri: përafërsisht. 24 mm / 0,95″

Gjatësia: përafërsisht. 45 mm / 1,8″

Lartësia: përafërsisht. 33 mm / 1,30″

Gjatësia e telit: rreth 15-20 cm (e kuqe: ” + “, e zezë: ” – “)

Materiali: plastikë inxhinierike

Modaliteti i drejtimit: dizajn DC pa furçë, drejtim magnetik

Jetë pune e vazhdueshme prej 500 orë

Shënim: Nëse përdorni tuba, kini kujdes që tubi mos të tregojë shenja të palosjes. Ju lutemi përdorni ujë të nxehtë për të njomur zorrën dhe rrudha do të zhduket. Nëse duhet të punoni për një kohë të gjatë pa u ndalur, rekomandohet përdorimi i 3V.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “V2 Mini Pompë uji zhytëse Pompë me motor brushless me zhurmë të ulët 120L/H DC 3-6V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *