Pompë uji zhytëse me motor pa furçë dhe bosht qeramik ultra të qetë DC12V Ngritja 5M 800L/H

3000 L

Kjo pompë DC përdor komponentë elektronikë të avancuar dhe bosht me cilësi të lartë rezistente ndaj konsumit Është funksionim i qetë, efikasitet i lartë, performancë e mirë, jetë e gjatë shërbimi, Mund të jetë një punë e gjatë e vazhdueshme, zhurmë e ulët, siguri dhe mbrojtje mjedisore. Përdoret gjerësisht në industri, kërkime shkencore, industrinë e hapësirës ajrore

SKU: p12vqzh Kategori: Etiketa: , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Emri: Pompë uji
Materiali: Plastike
Ngjyra: E zezë
Tensioni: 12 V DC
Rryma maksimale e vlerësuar: 1000MA
Fuqia: 19 W
Shpejtësia maksimale e rrjedhës: 800 L/H
Koka maksimale e ujit: 5 m
Temperatura maksimale e ujit në qarkullim: 100°C
Madhësia: rreth 6,5 cm (D) x 8 cm (H)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pompë uji zhytëse me motor pa furçë dhe bosht qeramik ultra të qetë DC12V Ngritja 5M 800L/H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *