Kit mësimor për të ndërtuar një semafor

650 L

I përshtatshëm për studentët që të kultivojnë motivimin.
Ushtroni aftësinë praktike, kuptoni qarkun e thjeshtë dhe transmetimin mekanik.

SKU: kit-semafor.1 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Ngjyra: Siç tregohet në foto
Materiali: Dru, Plastikë, Komponent elektronik
Shënime: Ky produkt nuk shitet me dy bateri AA.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit mësimor për të ndërtuar një semafor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *