Dorezë gishtash për kontroll lojërash Call of Duty PUBG 2 etj pa gërvishtje ekrani i ndjeshëm ndaj djersës

150 L

Këto lloje të mëngëve të gishtave të lojërave celulare mbështesin pothuajse të gjithë telefonat me ekran me prekje Android ose iOS, plotësisht i pajtueshëm për lojërat, përfshirë për Call of Duty PUBG, dhe më shumë.

SKU: menge-gishtash Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Karakteristikat:

Të lehta dhe me frymëmarrje
Mëngët e gishtave janë të lehta dhe marrin frymë, jo të mbytura.
E prekshme dhe e ndjeshme
Fibër përcjellëse me cilësi të lartë, ekran plotësisht me prekje, i ndjeshëm, ju lejon të shijoni një përvojë më efikase të lojërave.
I qëndrueshëm ndaj djersës dhe nuk rrëshqet
Funksionim fleksibël dhe i qetë kur luani lojëra. Është rezistent ndaj djersës dhe nuk rrëshqet, kundër rënies, lahet dhe ripërdoret.
Elastikë të lartë
Përmban material material elastik për të rritur elasticitetin, ai përshtatet me gishtat e trashë ose të hollë.

Specifikimet:

Lloji: Mëngë gishtash
Materiali: Najloni, fibër përcjellëse
Sasia: 1 palë
Ngjyra: Gri/E zezë
Madhësia: 4*2.5cm/1.57*0.98”
Pesha neto: 10g/0.35oz
Paketat:2* Mëngë gishtash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Dorezë gishtash për kontroll lojërash Call of Duty PUBG 2 etj pa gërvishtje ekrani i ndjeshëm ndaj djersës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *